1396/9/5 يكشنبه به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب در شهرستان پلدختر صورت گرفت: برگزاری همایش عمومی دوچرخه سواری با شعار«فکرسالم و تن سالم با کتاب و دوچرخه سواری» به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار همایش عمومی دوچرخه سواری توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پلدختر و هیئت دوچرخه سواری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در حاشیه برگزاری این مراسم علی محمد قهرمانی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پلدختر یکی از عمده ترین چالش های موجود در جامعه را فراموشی بحث مطالعه و کتابخوانی دانست و اظهار داشت به واسطه پائین آمدن سطح آگاهی و اطلاعات علمی فرهنگی،  با مشکلاتی در سطوح مختلف جامعه مواجه هستیم که رفع آن در گرو  برنامه ریزی و توجه بیشتر مسئولین و متولیان به حوزه فرهنگ است.

قهرمانی با اشاره به مهجور ماندن بحث مطالعه و ورزش در جامعه، عنوان داشت اداره کتابخانه های عمومی و اداره ورزش و جوانان و هیئت دوچرخه سواری شهرستان پلدختر با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی و ورزش همگانی و ایجاد پیوند بین کتاب و ورزش به برگزاری همایش دوچرخه سواری با شعار «فکرسالم و تن سالم با کتاب و دوچرخه سواری»  اقدام نموده است.

وی از زحمات فرماندهی نیروی انتظامی، پرسنل راهنمائی و رانندگی، روسای ادارات آموزش و پرورش، فرهنگ وارشاد اسلامی، ورزش و جوانان، هیئت دوچرخه سواری و اعضای شورای اسلامی شهرستان پلدختر در برگزاری این همایش تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد تا برگزاری چنین همایشی حسن طلیعه ای در جهت اعتلای فرهنگ مطالعه و ورزش همگانی و پیوند میان کتاب و ورزش در جامعه باشد.

گفتنی است در پایان این مراسم به قید قرعه از 25 نفر از شرکت کنندگان در این همایش با اهداء جوایزی  تقدیر به عمل آمد. ضمن اینکه فاطیما قهرمانی با 6 سال سن به عنوان کوچکترین عضوشرکت کننده در این همایش و صیدمحمد جوادی با 81 سال سن به عنوان مسن ترین شرکت کننده در این همایش مورد تقدیر قرار گرفتند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 427
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما