1396/9/2 پنجشنبه توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پلدختر صورت گرفت: برگزاری کارگاه آموزش خدمات و فعالیت های کتابخانه ای اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پلدختر به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار به برگزاری کارگاه آموزش خدمات و فعالیت های کتابخانه ای با حضور مسئولین این شهرستان اقدام نمود.

اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پلدختر به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار  به برگزاری کارگاه آموزش خدمات و فعالیت های کتابخانه ای با حضور مسئولین این شهرستان اقدام نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این کارگاه آموزشی که با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد سوری امام جمعه شهرستان پلدختر، کریم میرزایی بخشدار مرکزی، مجتبی چراغی پور رئیس شورای شهر و کریمی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در محل کتابخانه عمومی علامه جزایری برگزارشد، علی محمد قهرمانی رییس اداره کتابخانه های عمومی پلدختر ضمن خوش آمدگوئی به حاضرین در جلسه، کتابخانه های عمومی را مجموعه ای متنوع در جهت برآوردن نیازهای مطالعاتی مخاطبین و مراجعین دانست و بر نقش سازنده کتابخانه های عمومی در شکل گیری اندیشه و تفکر پویا در جامعه تاکید کرد.

وی با اشاره به روند تامین منابع کتابخانه های عمومی اظهار داشت: بخش عمده منابع کتابخانه ها به صورت مستقیم از نهاد کتابخانه های عمومی تهیه و به کتابخانه ارسال می شود و بخش دیگری از آن از طریق جذب کتب مازاد خانواده ها تحت عنوان برنامه نذر کتاب یا از طریق اداره کل استان تهیه و ارسال  می گردد.

در ادامه این کارگاه آموزشی مسئولین حاضر ضمن بازدید از بخشهای مختلف کتابخانه، با کارکرد و خدمات کتابخانه های عمومی و بخش های مختلف آن آشنا شدند.

 

 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 405
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما