اخبار ویژه هفته کتاب
با محوریت برگزاری هرچه بهتر برنامه های بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار صورت گرفت: برگزاری جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان لرستان جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان لرستان با محوریت برگزاری هرچه بهتر برنامه های بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی استان با محوریت برگزاری برنامه های هفته کتاب و با حضور مدیرکل، کارشناسان ستادی، روسای ادارات کتابخانه های عمومی شهرستان ها و مسئولین کتابخانه های عمومی استان در سالن جلسات شورای اسلامی شهر خرم آباد برگزار شد.

در این جلسه فرشته طهماسبی مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان، هدف از تشکیل این جلسه را برنامه ریزی و هماهنگی جهت برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته کتاب در استان دانست و ابراز امیدواری کرد که با همفکری و هم افزایی اعضای حاضر در جلسه شاهد برگزاری مطلوب برنامه های مربوطه به این ایام در سطح کتابخانه های عمومی استان باشیم.

وی برنامه های هفته کتاب را فرصت مناسبی جهت معرفی خدمات کتابخانه های عمومی به عموم مردم جامعه دانست و برنامه ریزی و تلاش بیشتر همکاران جهت شناساندن خدمات فرهنگی کتابخانه ها  و ترغیب عموم مردم به عضویت در کتابخانه های عمومی را خواستار شد.

در ادامه جلسه، هر یک از روسای ادارات کتابخانه های عمومی ضمن بیان گزارشی از برنامه ها و اقدامات شاخص در نظر گرفته شده در بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در شهرستان ها، به ارائه راهکارها و دیدگاههای خود در خصوص چگونگی برگزاری هر چه بهتر برنامه های این ایام در استان پرداختند.

همچنین در این جلسه، ضوابط و چگونگی ثبت فعالیت های کتابخانه ای در سامانه فرهنگی کتابخانه های عمومی توسط کارشناس فرهنگی این اداره کل برای حاضرین تشریح شد.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 94
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما