1397/7/19 پنجشنبه دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان با بخشدار سپید دشت فرشته طهماسبی مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان با علی اکبر جاهد بخشدار سپید دشت در خصوص مسائل و مشکلات حوزه مطالعه و کتابخوانی این بخش دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این دیدار که در دفتر بخشداری سپید دشت برگزار شد، طهماسبی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را یکی از اولویت های اساسی جامعه برشمرد و اظهار داشت: همگی باید جهت بهبود وضعیت کنونی مطالعه و رفع موانع و کاستی های موجود در این زمینه کوشا باشیم.

 

وی ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را در گرو مشارکت و همکاری سایر ادارات و دستگاههای اجرایی و فرهنگی برشمرد و مساعدت سازمان شهرداری در پرداخت به موقع سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی و همچنین شاداب سازی و رنگ آمیزی فضای بیرونی کتابخانه عمومی شهید رحیمی بخش سپید دشت را خواستار شد.

 

مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان همچنین بر پی گیری جهت ایجاد و راه اندازی بخش مستقل کودک در کتابخانه عمومی این بخش تاکید کرد.

 

علی اکبر جاهد بخشدار سپید دشت نیز در این دیدار از مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بابت پی گیری مسائل و مشکلات موجود در حوزه کتابخانه های عمومی این بخش تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که با رفع مشکلات موجود، شاهد گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در این بخش باشیم.

 

وی همچنین در خصوص مطرح شدن مسائل و مشکلات موجود و پی گیری مباحثی همچون پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه های عمومی و  راه اندازی بخش مستقل کودک در جلسه آتی انجمن کتابخانه عمومی بخش سپید دشت قول مساعد داد.

 

 

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 53
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما