1397/7/17 سه‌شنبه با هدف رفع مسائل و مشکلات کتابخانه ای صورت گرفت: دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی بروجرد با فرماندار شهرستان بروجرد داود پهلوان رئیس اداره کتابخانه های عمومی بروجرد با هدف رفع مسائل و مشکلات کتابخانه ای با رضا آریایی فرماندار شهرستان بروجرد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، در این دیدار که در دفتر فرماندار شهرستان بروجرد صورت گرفت، پهلوان رییس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان، گزارش جامعی از پیگیری و اجرای مصوبات جلسه دوم انجمن کتابخانه ها و کمیته نهضت مطالعه مفید شهرستان و پرداخت سهم  نیم درصد کتابخانه ها  و مشارکت مؤسسه های خیریه فعال در حوزه کتاب و کتابخوانی ارائه کرد.

وی همچنین به تشریح مباحثی همچون تشکیل سومین جلسه انجمن کتابخانه ‏های عمومی، پیگیری وضعیت پروژه‏ های کتابخانه ‏ای، تعیین تکلیف کتابخانه روستایی دینارآباد و برنامه‏ های بزرگداشت هفته کتاب در شهرستان پرداخت.

رضا آریایی فرماندار شهرستان بروجرد نیز در این دیدار بر اهمیت و نقش بسزای مطالعه و کتابخوانی در ترویج و ارتقای فرهنگ جامعه تاکید کرد و درخصوص تشکیل سومین جلسه انجمن کتابخانه‏ های عمومی شهرستان در هفته چهارم مهر ماه، دیدار با مسئولین و کتابداران کتابخانه‏ های عمومی شهرستان در اولین روز "هفته کتاب" و  بازدید از کتابخانه ‏های عمومی شهرستان بروجرد در ایام هفته کتاب، موافقت و دستورات لازم را صادر نمود.

در پایان این دیدار، آریایی در خصوص تسریع در روند ساخت پروژه‏ های کتابخانه‏ ای شهرستان قول مساعد داد و اظهار داشت: به زودی در جلسه ای با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان، وضعیت کتابخانه روستایی دینارآباد پیگیری و تعیین تکلیف خواهد شد.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 50
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما