1397/7/12 پنجشنبه دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی استان لرستان با دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان فرشته طهماسبی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان لرستان با مجتبی بیرانوند دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این دیدار ، طهماسبی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، فعالیت در حوزه فرهنگ را در گرو  مشارکت سایر ادارات و دستگاههای اجرایی دانست و ابراز امیدواری کرد که این دیدار بتواند باب تازه ای در همکاری مشترک میان طرفین باشد.

طهماسبی افزود: از آنجا که ریشه بسیاری از مفاسد و آسیب های اجتماعی نا آگاهی است، افزایش سرانه مطالعه و کتابخوانی در میان عموم مردم می تواند از بسیاری از انحرافات اجتماعی همچون اعتیاد در جامعه جلوگیری کند..

مجتبی بیرانوند دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نیز در این دیدار ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را یکی از نیازهای اساسی جامعه برشمرد و اظهار داشت: توجه به این مقوله مهم فرهنگی یک وظیفه همگانی است و همه باید در جهت بهبود وضعیت کنونی مطالعه و رفع موانع آن در جامعه کوشا باشیم.

وی همچنین بر مساعدت و همکاری با اداره کل کتابخانه های عمومی استان در انجام فعالیت های فرهنگی مشترک در حوزه کتاب و کتاب خوانی تاکید کرد.

در پایان این دیدار نیز مقرر گردید که در آینده نزدیک موارد همکاری مشترک میان طرفین جهت انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک مورد بررسی قرار گیرد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 48
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما