1397/7/11 چهارشنبه برگزاری اولین جلسه کمیته برنامه ریزی بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان لرستان اولین جلسه کمیته برنامه ریزی بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار با حضور مدیر کل، معاون و کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان و رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این جلسه که با هدف برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر جهت برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته کتاب در استان صورت گرفت، فرشته طهماسبی مدیرکل کتابخانه های عمومی لرستان به اهمیت برگزاری برنامه های هفته کتاب در استان اشاره کرد و جدیت و تلاش مضاعف همکاران در انجام برنامه های فرهنگی مربوط به این مناسبت مهم فرهنگی در استان را خواستار شد.

وی افزود: باید از فرصت پیش رو جهت معرفی و شناساندن خدمات کتابخانه های عمومی به عموم مردم استفاده کنیم و در همین راستا برآنیم تا از ظرفیت سایر دستگاههای اجرایی و فرهنگی استان در برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته کتاب در استان بهره بگیریم.

رضا مختارپور معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان نیز در این جلسه هدف از تشکیل این جلسه را برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر جهت برگزاری هر چه بهتر برنامه های هفته کتاب در استان عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد که با همفکری و هم افزایی بیشتر همکاران شاهد برگزاری مطلوب برنامه های مربوط به هفته کتاب در استان باشیم.

 وی با بیان اینکه امسال برنامه های مربوط به بزرگداشت هفته "کتاب، کتابخوانی و کتابدار" در سه سطح استان، شهرستان و کتابخانه ها برگزار می شود اظهار داشت: برای هر یک از ایام هفته کتاب به تناسب ظرفیت موجود، برنامه های متنوعی در سطح کتابخانه های عمومی استان در نظر گرفته شده است.

در ادامه، حاضرین در جلسه به بحث و تبادل نظر و  ارائه دیدگاه ها و پیشنهادات خود در خصوص برگزاری برنامه های فرهنگی هفته کتاب در استان پرداختند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 89
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما