1397/2/24 دوشنبه همزمان با فرا رسیدن بزرگداشت هفته معلم صورت گرفت: برگزاری نشست ادبی تکریم استاد به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت استاد شهید مرتضی مطهری(ره) و بزرگداشت هفته معلم، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد نشست ادبی با عنوان «تکریم استاد» برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این مراسم که با حضور جمعی از ادبا و شعرای نامی و پیشکسوت شهرستان بروجرد برگزار شد، داود پهلوان رئیس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان ضمن تبریک فرا رسیدن ماه شعبان و بزرگداشت مقام شامخ معلم به حاضرین در جلسه، اظهار داشت: برآنیم تا در سال جاری در جلسات انجمن ادبی شهرستان، علاوه بر شعرخوانی، به برگزاری سایر فعالیت فرهنگی نظیر نقد کتاب، معرفی کتاب، رو نمایی کتاب و برگزاری نشست های کتاب خوانی اقدام کنیم.

همچنین در این مراسم شراره گودرزی مسئول کتابخانه شهید صارمی بروجرد به ارائه گزیده ای از کتاب "انسان شناسی قرآن" تالیف استاد مطهری(ره) برای حاضرین پرداخت و در ادامه علی حسین عزیزی مسئول انجمن ادبی کتابخانه های عمومی بروجرد به ایراد سخنانی در خصوص شخصیت و جایگاه برجسته علمی شهید مطهری(ره) پرداخت و غزلی از سروده های خود را به مقام شامخ معلم تقدیم کرد.

در ادامه جلسه نیز هر یک از اساتید و شاعران حاضر در جلسه، اشعار و دل نوشته های خود را در وصف جایگاه و مقام والای معلم قرائت کردند.

لازم به ذکر است که این دویست و یازدهمین جلسه هفتگی انجمن ادبی کتابخانه های عمومی شهرستان بروجرد و چهارمین جلسه آن در سال جاری است که به مناسبت بزرگداشت هفته معلم با عنوان نشست ادبی "تکریم استاد" برگزار گردید.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 63
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما