1397/2/21 جمعه دیدار مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان با بخشدار زاغه علی جهان آرا مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان با آقا میرزا دریکوند بخشدار زاغه در خصوص مسائل و مشکلات حوزه مطالعه و کتابخوانی این بخش دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این دیدار که در دفتر بخشداری زاغه برگزار شد، جهان آرا مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ، توسعه فرهنگی را زیربنای توسعه سیاسی، اجتماعی و اقتصادی یک جامعه دانست و اظهار داشت برای جلوگیری از آسیب ها و مفاسد اجتماعی باید آحاد مختلف مردم جامعه را به سمت کتاب و کتابخوانی سوق دهیم.

جهان آرا سرانه مطالعه و کتابخوانی را یکی از معیارهای پیشرفت جوامع در دنیای امروزی برشمرد و عنوان کرد: افرادی که با کتاب و کتابخانه سر و کار دارند عموما افرادی هستند که از آگاهی و معلومات بیشتری نسبت به سایر افراد جامعه برخوردار هستند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ترویج و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی را در گرو مشارکت و همکاری سایر ادارات و دستگاه های اجرایی و فرهنگی برشمرد و تصریح کرد با امضای تفاهم نامه همکاری مشترک با سایر سازمان ها و من جمله سازمان آموزش و پرورش برآنیم تا از تمامی ظرفیت موجود در جهت ترویج فرهنگ مطالعه در استان به ویژه در سنین پایه استفاده کنیم.

آقامیرزا دریکوند بخشدار زاغه نیز در این دیدار از مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بابت پیگیری مسائل و مشکلات موجود در حوزه کتابخوانی این بخش تشکر نمود و ابزار امیدواری کرد که با رفع مشکلات موجود شاهد توسعه و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان مردم این بخش باشیم.

دریکوند همچنین در خصوص پیشنهاد مطرح کردن مسائل و مشکلات مربوط به حوزه کتابخوانی این بخش و پیگیری آن ها در جلسه آتی انجمن قول مساعد داد.

گفتنی است در پایان این جلسه، علی جهان آرا مدیر کل کتابخانه های عمومی استان به همراه حسنوندی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد و جمعی از کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان از کتابخانه عمومی پیامبر اعظم(ص) بخش زاغه بازدید کرده و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مربوط به این کتابخانه قرار گرفتند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 79
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما