1397/1/20 دوشنبه برگزاری جلسه کمیته فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان لرستان اولین جلسه کمیته فرهنگی اداره کل کتابخانه های عمومی استان لرستان با حضور اعضای هسته مرکزی این کمیته در محل اداره کل کتابخانه های عمومی استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این جلسه رضا مختارپور معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان هدف از تشکیل این کمیته را برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر جهت برگزاری برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی در استان برشمرد و ابراز امیدواری کرد که با همفکری و هم افزایی اعضای این کمیته شاهد برگزاری هر چه بهتر برنامه های فرهنگی مختلف در سطح کتابخانه های عمومی استان باشیم.

مختارپور افزود برآنیم تا با همفکری، برنامه ریزی و تقسیم وظایف بتوانیم برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی استان را در بستری علمی و عملی جهت نیل به اهداف نهاد کتابخانه های عمومی کشور و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در استان پی گیری کنیم.

وی همچنین از تشکیل کارگروه های مختلف ذیل کمیته فرهنگی استان خبر داد و عنوان کرد در هریک از این کارگروه ها فعالیت های فرهنگی مربوطه به صورت تخصصی جهت برنامه ریزی و اجرای هرچه بهتر مورد بحث و بررسی و تصویب اعضای کارگروه ها قرار می گیرد.

مختارپور یادآور شد در برنامه های آتی، به فراخور برنامه از نظر مشورتی کتابداران و روسای ادارات شهرستان در این کمیته استفاده خواهد شد.

در ادامه هریک از اعضای حاضر در جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص برنامه های آتی اداره کل کتابخانه های عمومی استان در مناسبت های مختلف پرداختند و در پایان مصوبات لازم به تصویب و امضای حاضرین در جلسه رسید. برنامه ریزی جهت برگزاری برنامه های فرهنگی همچون برگزاری نشست کتابخوان ویژه طلاب در هفته گرامیداشت معلم، برنامه ریزی جهت برگزاری هرچه بهتر جشنواره کتابخوانی رضوی در سطح استان و برگزاری برنامه فرهنگی در ایام ماه مبارک رمضان از جمله مهمترین مباحث و مصوبات مربوط به این جلسه بود.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 163
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما