1397/1/19 يكشنبه با هدف تسریع در روند ساخت کتابخانه مرکزی خرم آباد صورت گرفت: جلسه مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان با معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان علی جهان آرا مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان با گودرز امیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان در خصوص تسریع در روند ساخت پروژه کتابخانه مرکزی خرم آباد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در نشست مشترکی که با حضور علی جهان آرا مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان، گودرز امیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان، حمید رشیدی مشاور استان در امور اقتصادی و محمد پیامنی معاون اداره کل راه و شهرسازی در دفتر معاونت امور اقتصادی استانداری لرستان برگزار شد، جهان آرا مدیر کل کتابخانه های عمومی استان تکمیل ساخت کتابخانه مرکزی را از مطالبات فرهنگی عموم مردم استان برشمرد و تخصیص و تامین اعتبارات ویژه برای تکمیل این پروژه مهم فرهنگی در استان را خواستار شد.

وی افزود کتابخانه مرکزی خرم آباد دارای مساحتی بالغ بر 8400 متر مربع است و با تکمیل و رونمایی این پروژه، سرانه زیربنای کتابخانه ها در استان تقریبا دو برابر می شود.

گودرز امیری معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان نیز با انتقاد از طولانی شدن روند ساخت کتابخانه مرکزی اظهار داشت: این پروژه متاسفانه با وجود گذشت 16 سال از کلنگ زنی و آغاز ساخت، هنوز به مرحله افتتاح و بهره برداری نرسیده است. وی تصریح کرد برآنیم تا در سال جاری با تخصیص اعتبارات ویژه  شاهد تکمیل و رونمایی از این پروژه حداقل در فاز اول باشیم.

همچنین در این دیدار محمد پیامنی معاون اداره کل راه و شهرسازی استان گزارشی از وضعیت پروژه در دست ساخت کتابخانه مرکزی خرم آباد ارائه کرد. وی با بیان این که این پروژه فرهنگی دارای رشد فیزیکی بالغ بر 70 درصد است افزود: برای تکمیل و بهره برداری از این پروژه حدود 4 میلیارد تومان پیش بینی شده که در سال جاری حدود دو میلیارد تومان اعتبار به آن تخصیص داده شده است.  

در پایان این نشست پس از بحث و تبادل نظر اعضای حاضر در جلسه مقرر گردید که با قول مساعد معاون استاندار مبنی بر تامین اعتبار مربوطه، فاز اول این این پروژه تا بهمن ماه سال جاری به بهره برداری برسد.  
 
تعداد بازديد اين صفحه: 137
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما