1396/12/26 شنبه بازدید رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از کتابخانه عمومی شهید صارمی شهرستان بروجرد علاء الدین بروجردی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی و رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از کتابخانه عمومی شهید صارمی شهرستان بروجرد بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این بازدید که با همراهی علی جهان آرا مدیر کل کتابخانه های عمومی استان و داود پهلوان رییس اداره کتابخانه های عمومی  شهرستان بروجرد صورت گرفت، بروجردی نقش کتابخانه های عمومی در آگاهی بخشی به عموم مردم و جلوگیری از مفاسد و آسیب های اجتماعی در جامعه را حائز اهمیت فراوان دانست و بر ضرورت توجه بیشتر مسئولین به رفع مسائل و مشکلات این حوزه مهم فرهنگی تاکید کرد.

وی ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه را یک رسالت عظیم فرهنگی برشمرد و تحقق آن در گرو مشارکت و همکاری تمامی مسئولین و مدیران ادارات ودستگاههای اجرایی و فرهنگی استان دانست.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس  به تمجید ازطرح عضویت سراسری در کتابخانه های عمومی از طریق سامانه مدیریت کتابخانه های عمومی پرداخت و عنوان کرد این طرح به عنوان یکی از خدمات مهم کتابخانه های عمومی که به صورت جامع امکان عضویت و اماانت یکپارچه در کلیه کتابخانه های موجود در شبکه را فراهم می کند، تاثیربسزایی در اشاعه و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در کشور دارد. وی در ادامه ضمن بازدید از بخش های مختلف کتابخانه عمومی شهید صارمی بروجرد، از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات کتابخانه و  کارکردها و خدمات مختلف آن قرار گرفت.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 179
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما