1396/12/22 سه‌شنبه توسط اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد صورت گرفت: برگزاری نشست علمی با موضوع بررسی ابعاد زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن به برگزاری نشست علمی با بررسی ابعاد زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این برنامه که با حضور کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد و با هدف آشنایی هر چه بیشتر با ابعاد زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س) و بازتعریف سبک زندگی اسلامی برگزار گردید، حجت الاسلام و المسلمین اصغر دانشی رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان در سخنانی به تبیین  شخصیت و زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س) و نقش و جایگاه زن در دین مبین اسلام پرداخت. وی یکی از راهکارهای تامین امنیت روحی و روانی در محیط خانواده و جامعه را الگوپذیری بانوان از شخصیت حضرت فاطمه زهرا(س) عنوان نمود و بر ضرورت الگوپذیری از ایشان به عنوان یک سرمشق نمونه در تاریخ بشریت تاکید کرد.

حجت الاسلام دانشی همچنین توجه به جایگاه والای زن در جامعه اسلامی، مشاوره با زنان و تکریم مقام شخصیتی آنها را از مسائل مهم جامعه اسلامی در حوزه زن و خانواده برشمرد که باید مورد توجه جدی قرار گیرند.

همچنین به همین مناسبت مسابقه کتابخوانی از خطبه حضرت فاطمه زهرا(س)  با حضور کتابداران کتابخانه های شهرستان خرم آباد برگزار گردید و شرکت کنندگان در مسابقه در قالب سوالات چهار گزینه ای به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 162
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما