اخبار ویژه هفته کتاب
هم‌زمان با فرارسیدن دهه مبارک فجر: نشست شعر انقلاب اسلامی در خرم‌آباد برگزار شد. همزمان با فرا رسیدن دهه فجر، نشست عر انقلاب اسلامی به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرم‌آباد و با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، اداره کل ورزش و جوانان لرستان و خانه معمار استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در آستانه چهلمین بهار پیروزی انقلاب، "شست شعر انقلاب اسلامی" با حضور کتابداران، کارشناسان ستادی، شاعران برجسته استانی و جمعی از مسئولین و معاونین استانی و شهرستانی در سالن اجتماعات خانه جوان استان برگزار گردید.

در این نشست که با هدف معرفی و اعتلای جایگاه والای ادبیات انقلاب و  نشان دادن نقش مؤثر ادبیات غنی انقلاب در به ثمر رسیدن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد، رضا مختار‌پور معاون اداره کل کتابخانه‌های عمومی لرستان، برگزاری چنین برنامه‌هایی را فرصتی مغتنم جهت معرفی ادبیات غنی انقلاب به عموم مردم و به خصوص نسل جوان دانست و بر لزوم برگزاری برنامه‌هایی اینچنینی برای آشنایی هر چه بیشتر مردم با اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی تأکید کردند.

وی ضمن تشکر از برگزار کنندگان این نشست فرهنگی، تصریح کرد: فعالیت فرهنگی وقتی در قالب شعر و ادبیات عرضه می گردد برای مخاطب جذاب تر و به مراتب تاثیرگذاری آن بیشتر است.

در ادامه شاعران شرکت کننده در این نشست به قرائت اشعار خود برای حاضرین پرداختند. حشمت الله خالقی، محمد علی ساکی، علیرضا حکیم، محمد تقی عزیزیان و خاطره خاتون جلدانی شرکت کنندگان در این نشست بودند که اشعاری  با مضامین انقلاب اسلامی و ایام سوگواری بانو فاطمه‌الزهرا(س) قرائت نمودند.

در پایان برنامه نیز طی مراسمی با اهدای لوح سپاس و هدایایی از شرکت کنندگان تقدیر به عمل آمد.

همچنین در این مراسم از عبدالله عزیزپور معاون فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان به خاطر مشارکت و همکاری با اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرم‌آباد در برگزاری این برنامه با اهدای لوح سپاس و هدیه ای تقدیر به عمل آمد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 163
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما