اخبار ویژه هفته کتاب
همزمان با فرا رسیدن دهه مبارک فجر صورت گرفت: تجدید میثاق کارکنان اداره کتابخانه های عمومی لرستان و کتابداران شهرستان خرم آباد با شهدای انقلاب مدیر کل و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی لرستان و کتابداران شهرستان خرم آباد با حضور در گلزار شهدای خرم آباد با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این مراسم علی جهان آرا فرا رسیدن دهه مبارک فجر را فرصتی مغتنم جهت تجدید میثاق با آرمان های والای شهدا دانست و عنوان کرد ایران اسلامی در پرتو خون شهدا و رهبری مقام معظم رهبری(مدظله العالی) توانسته است در دنیای پر آشوب امروزی همچنان امنیت، عزت و سربلندی خود را حفظ کند.

 جهان آرا نظام جمهوری اسلامی را حکومتی برخاسته از خواست و اراده ملت ایران دانست و عنوان کرد: با گذشت 40 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مردم ایران اسلامی همچنان پای این انقلاب ایستاده اند و اثبات کرده اند هرگاه خطری مملکت را تهدید کند تا پای جان خود از انقلاب و آرمانهای آن دفاع خواهند کرد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان خون شهدا را مایه برکت نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و اظهار داشت دستاوردهای امروز انقلاب اسلامی مدیون خون پاک شهداست و بر همه ما واجب است که ادامه دهنده راه شهدا و حافظ دستاوردهای این عزیزان باشیم.

در ادامه این مراسم کارکنان کتابخانه های عمومی استان ضمن قرائت فاتحه و نثار گل بر مزار شهدای انقلاب، با آرمان های والای این عزیزان تجدید میثاق کردند.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 153
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما