اخبار ویژه هفته کتاب
همزمان با فرا رسیدن سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی صورت گرفت: دیدار مدیر کل و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی لرستان با خانواده اولین شهید انقلاب اسلامی در خرم آباد مدیر کل و کارکنان اداره کتابخانه های عمومی لرستان با خانواده شهید حمید قربانی نسب اولین شهید انقلاب اسلامی در شهرستان خرم آباد دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان در این دیدار علی جهان آرا مدیر کل کتابخانه های عمومی استان لرستان، آرامش و سربلندی امروز ایران اسلامی را مدیون خون پاک شهدا دانست و  اظهار داشت همگی ما باید قدردان این موهبت بزرگ الهی باشیم و در راستای تحقق اهداف و آرمان های این عزیزان و حفاظت و پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی کوشا باشیم.

وی حضور در منزل شهید و دیدار با خانواده شهدا را مایه افتخار و مباهات دانست و عنوان کرد وظیفه همگی ماست که قدردان خون پاک شهدا باشیم و در راستای تحقق و توسعه آرمان های والای این عزیزان قدم برداریم.

مدیر کل کتابخانه های عمومی لرستان تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران در پرتو ایثارگری و جانفشانی شهدا به دست آمده است و امیدواریم همگی ما بتوانیم ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم و از شفاعت آنها در دنیا و آخرت بهره مند شویم.

 خانواده شهید قربانی نسب نیز در این دیدار ضمن تشکر از مدیر کل کتابخانه های عمومی استان بابت سرکشی و توجه ویژه به خانواده شهدا، برای ایشان آرزوی توفیق و سلامتی کردند.

گفتنی است شهید حمید قربانی نسب اولین شهید انقلاب اسلامی در خرم آباد است که در 23 مرداد 1357 در سن 17 سالگی در محله حکیم آباد(24 متری سابق) خرم آباد توسط نیروهای رژیم پهلوی به شهادت رسید.
 
تعداد بازديد اين صفحه: 157
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما